Birdağ Su

Kalite Politikamız

Birdağ doğal kaynak sularını, elli yılı aşkın süredir bildiğiniz güler yüzlü hizmet kalitesi ve İpragaz A.Ş. güvencesiyle en yakınınızdaki tüpgaz bayisinden kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

İpragaz

Enerji sektörünün köklü ve güçlü markası İpragaz, 50 yılı aşkın tecrübesi ve gerçekleştirdiği ilklerle, Türkiye’deki Likit Petrol Gaz (LPG) sektörünün öncüsüdür. Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer alan İpragaz, Türk LPG sektörünü kurmasının yanı sıra, gerek şirket hacmi, gerek Türkiye’nin her tarafında sağlamış olduğu istihdam imkanları ile Türk Ekonomisi’ne 1961’den bugüne önemli katkılarda bulunmaktadır.

Güçlü satış kadrosu ve yaygın bayi ağıyla, 50 yılı aşkın süredir Türkiye’nin farklı enerji ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten enerji uzmanı İpragaz, tecrübesiyle şimdi de Birdağ doğal kaynak suyu ile güvenilir ve kaliteli hizmetin mahallenizdeki adresi olmaya devam ediyor.

İpragaz, Tüketicilerinin Birdağ doğal kaynak suyu ile ilgili tüm sorularını 7 gün 24 saat kesintisiz olarak 444 SUCU (7828) numaralı Destek Hattı’ndan cevaplandırmaktadır.

Detaylar için ipragaz.com.tr

Kaynaklarımız

Birdağ Madran doğal kaynak sularının dolumu, B&M Gıda’nın Sultanhisar’daki tesisinde kaynağından, el değmeden yapılıyor.

B&M Gıda Dağıtım Nakliye İnşaat Turizm Seyahat Akaryakıt Emlak İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.
Atça Mah. Aşılık Mevkii No:4 Sultanhisar / AYDIN
www.degerkardesler.com.tr
Tel: (0256) 356 41 12

Birdağ Uludağ doğal kaynak sularının dolumu, Paksu kaynak sularının Kirazlıyayla'daki tesisinde kaynağından, el değmeden yapılıyor.

Paksu Kaynak Suları Gıda San. Tic. Ltd. Şti.
Kirazlıyayla Dolum Tesisleri
Cumalıkızık Köyü 2. Sevimli Sk. No: 29/1 ( PK.16370 ) Yıldırım / BURSA
Tel: (0224) 372 43 01
Faks: (0224) 372 43 41